0533 390 54 80

Facebook İnstagram Youtube

Hakkımızda

akhisar su arıtma olarak lg chem ravent yerli sermaye olan su arıtma cihazlarını kullanıyoruz Ravent ; Esli Endüstriyel Su Arıtma’nın evsel ürünler için oluşturduğu markasıdır. Ravent Antalya’da sadece evsel ürünlerin üretiminin yapıldığı 30 dönüm üzerinde 6000 m2′ lik kapalı alanda üretim yapmaktadır, fabrikasıyla sektörde lider konumdadır.Ravent Su Arıtma cihazı detaylı bir AR-GE çalışması sonucunda uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından tasarlanmış ve üretilmektedir. En kaliteli bileşenler ile siz ve sevdiklerinize kaliteli, sağlıklı ve lezzetli su sağlamaktadır.

Tüm Türkiye’ye yayılmış bayii ve servis ağıyla satış ve satış sonrasında odak her zaman müşteri ve tüketicidir.

Misyonumuz

Biz Akhisar Su Arıtma Sistemleri Firması Olarak Herhangi bi nedenle ! İçinde Mikrop Barındıran Kirlenmiş Suların Saf ve Temiz Su Haline Gelmesi İçin İhtiyac Duyulan Filtrasyon ve Sistemleri Kullanarak İnsan Sağlının İhtiyacı Olan Mineral ve Su Takviyesini Kazandırmak İçin Varız.

Vizyonumuz

İnsan Sağlığına Önem Vererek , Her Bir Bireyin Daha Sağlıklı Yaşam SürdüreBilmesi ve Bunu Nesilden Nesile Devam Ettirmek İçin Çalışıyoruz.

akhisar su arıtma olarak değerlerimiz aşağıda sıralı olduğu gibidir. %100 güven ve müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

-Güven
-Sorumluluk
-Liderlik
-Tutku
-İş Birliği
-Ben Değil , Biz Olmak
Akhisar Web Tasarım